rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی

منابع ارشد مدیریت جهانگردی

کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی یکی از رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است که شامل گرایش های زیر می باشد.

  • گرایش بازاریابی جهانگردی
  • گرایش برنامه ریزی توسعه جهانگردی

داوطلبان با انتخاب رشته مدیریت جهانگردی از گروه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند.

منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است.

برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند.

بنابراین داوطلبان گرامی با توجه به ضرایب دروس منابع ارشد مدیریت جهانگردی که در دفترچه ثبت نام قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند.

به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید.

همچنین این منابع برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد مدیریت جهانگردی:

[gdoc key=”https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-UzPpd5ZHOyw272NqkRmpJvnmKlJdiEHLGKwhJbHq3w/edit#gid=0″ use_cache=”no” datatables_page_length=”25″ class=”no-responsive”]

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند.

برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

 

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت