rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور ارشد مهندسی مکانیک بیوسیستم

منابع ارشد مهندسی مکانیک بیو سیستم

مهندسی مکانیک بیوسیستم یکی از رشته های امتحانی گروه کشاورزی و منابع طبیعی است و شامل گرایش های زیر در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ می باشد:

  • رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش طراحی و ساخت
  • رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش های انرژی های تجدیدپذیر و فناوری پس از برداشت

داوطلبان با انتخاب رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم از گروه فنی و مهندسی در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند. منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است. برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند. داوطلبان گرامی با توجه به گرایش مورد علاقه خود و با توجه به ضرایب دروس که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند. به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید.

همچنین منابع ارشد مهندسی مکانیک بیو سیستم ذکر شده در جدول پایین برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد مهندسی مکانیک بیو سیستم

[gdoc key=”https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QqbPRjfCNF6–i6VAf_eDTDDAr6NaYYOOSwrsrI4-zc/edit#gid=0″ use_cache=”no” datatables_page_length=”25″ class=”no-responsive”]

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند.

برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت