rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

رتبه های قبولی رشته داروسازی در سال ۹۶

برای قبولی در رشته داروسازی چه رتبه ای نیاز است؟ در زیر رتبه تعدادی از پذیرفته شدگان رشته داروسای در سال ۱۳۹۶ به تفکیک دانشگاه و سهمیه در منطقه آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره رشته داروسازی تماس بگیرید.

رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۱۳۹۶

[gdoc key=”https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aQyMU-jSTeyqG6AfBeuGFUkaYFxVVjXKJSUDwXbgbng/edit#gid=0″ use_cache=”no” datatables_page_length=”25″ class=”no-responsive”]

 

یکی از متداول ترین روش­های درمانی در تمام دنیا دارو درمانی است و ارتباط رشته داروسازی با بیماران نیز در همین زمینه است. داروسازی بخشی از علوم پزشکی محسوب می­شود که وظیفه­ اش شناخت ماده موثر و تولید و ساخت دارو از این ماده و بررسی تاثیرات دارو در بدن است.برخلاف تصور کسانی که این رشته را به خوبی نمی شناسند آینده شغلی فارغ التحصیلان داروسازی به دارو فروشی‌ختم نخواهد شد و حتی می­توان گفت هدف این رشته فقط تعلیم افرادی با عنوان‌داروساز نیست. در واقع داروسازی فقط یکی تخصص­ها و‌توانمندی­های فارق التحصیلان این رشته است.کیفیت دارو و انتخاب نوع دارو و نحوه‌ استفاده از دارو می­تواند از عوامل مهم در ناموفق بودن مداوای یک‌بیمار باشد و وظیفه داروساز بررسی علل عدم موفقیت در رژیم دارو درمانی است.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت