rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

منابع ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی یکی از رشته های امتحانی گروه فنی و مهندسی است که  شامل گرایش های زیر می باشد:

  • رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی
  • رشته مهندسی شیمی گرایش داروسازی

داوطلبان با انتخاب رشته مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی از گروه فنی و مهندسی در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند. منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است. برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند، بنابراین داوطلبان گرامی با توجه به گرایش مورد علاقه خود و با توجه به ضرایب دروس که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند. به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید.

همچنین منابع ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند.

برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت