rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد (غیر پزشکی) ۹۸

ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد (غیر پزشکی) 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد(غیر پزشکی) ۹۸

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای مهر ماه و یک بار در سال انجام می­ گیرد و با  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بصورت همزمان صورت می­ گیرد و داوطلبان برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را مطالعه نمایند .

ثبت نام بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در مرداد ماه آغاز می گردد که داوطلبان باید به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس  www.azmoon.org مراجعه کرده و بعد از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما در صورت دارا بودن شرایط انتخاب رشته دانشگاه آزاد، با وارد کردن شماره دانشجویی مقطع کارشناسی و کد ملی به عنوان رمز عبور وارد سامانه شده و پس از واریز هزینه ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز، نسبت به انتخاب رشته / محل های درخواستی، ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد ۹۸

در بخش زیر تنها بخشی از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ را قرار داده ایم. از این رو به داوطلبان  توصیه می کنیم برای سایر شرایط به دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ مراجعه نمایند .

شرط معدل پذیرش ارشد بدون کنکور ۹۸ آزاد:

داوطلب باید حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی را دارا باشد.

سنوات تحصیلی داوطلبان ارشد استعداد درخشان آزاد ۹۸ :

پذیرش دانشجویان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در همان سال در رشته مربوطه امکان دارد.

  • داوطلب باید کارشناسی خود را در ۸ ترم تمام کرده باشد.
  • دانشجویانی که بر هر دلیل از جمله بیماری تعداد ترم های آنها بیشتر از ۸ باشد در صورت تایید کمیسیون موارد خاص دانشگاه  می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
  • دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان نمی شوند .
  • پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تنها مختص فارغ التحصیلان ممتاز و واجد شرایط این دانشگاه بوده و فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها مجاز به ثبت نام نمی باشند .
  • داوطلبان موظف­ اند شرکت در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد باید رشته ای متجانس و هم نام با رشته فارغ التحصیلی کارشناسی خود را انتخاب نمایند .

نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد غیرپزشکی (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی معمولا در آبان ماه  اعلام می شود که باید با اطلاعات مربوطه وارد سامانه www.azmoon.net شده و نتایج خود را در آن ببینند پذیرفته شدگان می توانند بعد از چند روز جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند. لازم به ذکر است شروع به تحصیل کلیه پذیرفته شدگان این مرحله نیمسال دوم سال تحصیلی جاری خواهد بود.

شهریه کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۸

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایـه و متغیـر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می­ گـردد. علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقـط در نیمسال اول باید مبلغ  1360000 ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشـی، به شماره حساب جاری اعلامی از سوی محل دانشـگاهی قبـولی واریـز نمایند. حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ  31500  ریال می باشد کـه هـر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشـگاه مشـخص نمـوده واریـز نماید.

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند. برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت