rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی جانوری

منابع ارشد زیست شناسی جانوری

زیست شناسی جانوری یکی از رشته های امتحانی گروه علوم پایه است و شامل گرایش های زیر می باشد:

  • رشته زیست شناسی جانوری گرایش فیزیولوژی
  • رشته زیست شناسی جانوری گرایش بیوسیستماتیک
  • رشته زیست شناسی جانوری گرایش زیست شناسی سلولی و تکوینی

داوطلبان با انتخاب رشته زیست شناسی جانوری از گروه علوم پایه در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند. منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است. برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند، بنابراین داوطلبان گرامی با توجه به گرایش مورد علاقه خود و با توجه به ضرایب دروس که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند. به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. همچنین منابع ارشد زیست شناسی جانوری ذکر شده در پایین برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد زیست شناسی جانوری

[gdoc key=”https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ITqoeYH55gYLc0TZU13QjYKUX5gty6V5whUVmSvj1P0/edit#gid=0″ use_cache=”no” datatables_page_length=”25″ class=”no-responsive”]

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند.

برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت