rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

منابع ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی یکی از رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است و شامل گرایش های زیر می باشد:

  • رشته آموزش زبان انگلیسی
  • رشته زبان و ادبیات انگلیسی
  • رشته مترجمی زبان انگلیسی

داوطلبان با انتخاب رشته زبان و ادبیات انگلیسی از گروه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند. منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است. برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند، بنابراین داوطلبان گرامی با توجه به گرایش مورد علاقه خود و با توجه به ضرایب دروس که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند. به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. همچنین منابع ارشد زبان و ادبیات انگلیسی دکر شده در جدول پایین برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند ، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

[gdoc key=”https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LMl1wsQlCTuiNO7EP22ub6Y5_JlWnNxEi1VCj0RQDJg/edit#gid=0″ use_cache=”no” datatables_page_length=”25″ class=”no-responsive”]

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند.

برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت