rotate

گوشی خود را به حالت عمودی برگردانید

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

منابع ارشد علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر یکی از رشته های امتحانی گروه علوم پایه است که شامل گرایش های زیر می باشد.

گرایشهای کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر:

  • رشته علوم کامپیوتر گرایش های محاسبات علمی، الگوریتم و نظریه محاسبه، نظریه سیستم ها، محاسبات نرم و هوش مصنوعی و منطق و روش های صوری
  • رشته علوم کامپیوتر گرایش های داده کاوی و علوم تصمیم و دانش و رشته بیوانفورماتیک

داوطلبان با انتخاب رشته علوم کامپیوتر از گروه علوم پایه در کنکور کارشناسی ارشد می توانند در هریک از گرایش های آن به تحصیل بپردازند.

منابع مربوط به هر یک از این گرایش ها در جدول پایین آمده است.

برای هر یک از گرایش ها، منابع امتحانی دارای ضرایب متفاوتی هستند. بنابراین داوطلبان گرامی با توجه به گرایش مورد علاقه خود و با توجه به ضرایب دروس که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است، برنامه ریزی لازم را انجام داده تا در آزمون کارشناسی ارشد به موفقیت دست پیدا کنند.

به عبارت بهتر برای قبولی در گرایش موردنظر، دروسی که ضرایب بالاتری در آن گرایش دارند بیشتر مورد توجه قرار دهید و با دقت بیشتری مطالعه کنید.

همچنین منابع ارشد علوم کامپیوتر ذکر شده در ادامه برای متقاضیان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مفید و قابل استفاده خواهد بود.

به دلیل اینکه متقاضیان دانشگاه آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند، شرکت می نمایند.

جدول منابع ارشد علوم کامپیوتر:

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی بهگام با مشاوره و برنامه ریزی، تدریس خصوصی و برگزاری کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برای دواطلبان آسان می کنند. برای ارتباط تلفنی با مشاوران و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

طراحی و توسعه توسط محمد سلیمانپور | mohammad soleimanpour
تمام حقوق سایت